ZAMÓWIENIA PUBLICZNE / WSPÓŁPRACA B2B

JEDNOSTKI PUBLICZNE

Szukasz możliwości docenienia swoich pracowników, partnerów? Nasze małe przyjemności idealnie się do tego nadają. Stanowią nienachalny wyrazaz wdzięczności i wyjątkowo pyszne skojarzenia.

FIRMY

Szukasz możliwości docenienia swoich pracowników bądź partnerów biznesowych jesteś we właściwym miejscu. Proponujemy współpracę na kilku poziomach, od kart upominkowych dla pracowników, przez spersonalizowane prezenty dostarczane pod wskazany adres.

GASTRONOMIA

Wysokiej jakości produkty to podstawa. Szukasz ich do swojej restauracji, baru czy foodtruck'a? Dobrze trafiłeś nasze produkty mają swoje linie pod HORECA więc jeśli chcesz obdarować swoich klientów najlepszym co masz wyślij do nas maila.

BUSINESS TO BUSINESS (B2B)

Jak możemy pomóc w Twoim biznesie? PETITS małe przyjemności, wniesie wiele smaku do Twojego biznesu. Dedykowane boxy i kosze pozwolą ze smakiem zadbać o podniebienia obecnych jak i przyszłych klientów.

PROMOCJA / MARKETING / REKLAMA

Współpracujemy z agencjami promocyjnymi i marketingowymi. Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt do konkursów, loterii oraz akcji promocyjnych i reklamowych. Na życzenie klienta zapewniamy pełną identyfikację wizualną firmy lub marki na wybranym produkcie. 

Product added to wishlist

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj