Chodziło o inny smak? A może porostu rozmyśliłeś się i chcesz zwrócić zamówione małe przyjemności? Nic strasznego.

Dokonując zakupu w naszym sklepie, masz gwarancję możliwości wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w ciągu czternastu dni od daty zakupu! W tym terminie musisz poinformować nas o chęci dokonania wymiany lub zwrotu. Na odesłanie zakupionego u nas towaru masz kolejne 14 dni.

Wystarczy, że spakujesz zakupiony towar, wyślesz go do nas a my oddamy Ci pieniądze. Musisz pamiętać tylko o tym, by towar trafił do nas w stanie niezmienionym od momentu zakupu. Ważne też jest by do paczki włożyć wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy - link poniżej.

Pamiętaj też o tym, że pieniądze za zwracny towar nie znajdą się od razu na Twoim koncie lub nie zostaną od razu dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. Na dokonanie zwrotu pieniędzy mamy 14 dni. Korzystnie dla Ciebie jest więc podanie nam w przesyłace wszystkich danych niezbędnych do dokonania zwrotu pieniędzy. Przyspieszy to załatwienie sprawy.

Kupując u nas nic nie tracisz i nie podejmujesz ryzyka złego doboru ubrań, butów czy sprzętu. Zmiana zdania czy błędny dobór rozmiaru nie są sytuacją bez wyjścia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń* do nas lub napisz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Towar należy wysłać wraz z formularzem odstąpienia od umowy na adres:

KAIGO 

ul. Klementynkowa 39/1 92-777 Łódź

*koszt połączenia za minutę rozmowy zgodnie z taryfą opertora.

 

Formularz odstąpienia od umowy

Przed wysłaniem produktu do nas pamiętaj, aby pobrać powyższy formularz, wypełnić i załączyć do wysłanej paczki. 

Product added to wishlist

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj