Dokonując zakupu w naszym sklepie za wybrany przez siebie towar możesz zapłacić na kilka różnych sposobów. Dzięki temu możesz dopasować płatność do Własnych wymagań, potrzeb, upodobań. Są to zarówno płatności elektroniczne poprzez tradycyjny przelew i wpłatę pieniędzy na nasze konto lub poprzez wybrany przez Ciebie system szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych.

  • Przelew tradycyjny - po wybraniu tej formy płatności opłatę za wybrany towar możesz dokonać w dowolnym momencie. Nie musisz robić tego od razu po dokonaniu zakupu. Na wskazany w zamówieniu adres mailowy otrzymasz wiadomość, w której podane zostaną dane do przelewu. Nie musisz kontaktować się więc z naszym sklepem, aby uzyskać te informacje. Na wpłatę oczekujemy do 7 dni od dnia, w którym złożyłeś zamówienie.

Dane do przelewu:

KAIGO

92-777 Łódź

ul. Klementynkowa 39/1

41 1140 2004 0000 3202 8097 8263

  • Płatność za pomocą PayPal - dzięki tym systemom płatności otrzymujesz możliwość wyboru sposobu w jaki zapłacisz nam za towar. Daje Ci to możliwość skorzystania nie tylko z Twojego rachunku bankowego, ale również posiadanej przez Ciebie karty kredytowej. To wygodny i szybki sposób płatności. Zakupiony w ten sposób towar może być też o wiele szybciej przez nas wysłany. Informację o dokonanej przez Ciebie wpłacie otrzymujemy bowiem w momencie gdy ją dokonujesz. Przepływ informacji jest natychmiastowy. Dzięki temu w większości wypadków towar zakupiony w jednym dniu dostarczany jest pod wskazany w zamówieniu adres już dnia następnego.
Product added to wishlist

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj